Za oknami liście na drzewach przybierają złote i pomarańczowe barwy, a wieczory stają się coraz chłodniejsze. Nadchodzi magiczny czas wyjątkowych kolacji wigilijnych w NEXT Resto Bar – restauracji znanej z dobrej kuchni i niepowtarzalnej atmosfery. To pełne historii i kolorów ściany, a niekiedy… sufity, dodają uroku każdemu spotkaniu. Także w tym roku, wnętrze zostanie przystrojone w świąteczne dekoracje tworząc niezwykły klimat.
Można będzie zasiąść do stołu w atmosferze radości i oczekiwania, gdy uśmiechy malują się na twarzach, a spojrzenia mówią więcej niż tysiąc słów. Wszyscy są wtedy podekscytowani wyjątkowym wieczorem, który jest preludium do zbliżających się świąt. Także w tym roku zapowiada się prawdziwe kulinarne arcydzieło. Barszcz czerwony z jabłkiem – przełamany krokietem z grzybami w panierce panko rozpoczyna ucztę. Dalej tradycyjne ryby, pierogi, rolady… sałatki, desery, a ich smak będzie kierował wspomnienia do rodzinnych wigilii sprzed lat… Goście będą delektowali się smakiem tych wyjątkowych potraw, czując, że każdy kęs to kawałek miłości i tradycji.
Kolacja wigilijna w NEXT Resto Bar i czas spędzony wspólnie przez przyjaciół w wyjątkowej atmosferze, to okazja do podzielenia się radością i miłością – wpływający na budowanie dobrych relacji każdego dnia.

Menu wigilijne: https://nextwrzesnia.pl/wp-content/uploads/2023/10/NEXT-wigilia.jpg

Zapraszamy

NEXT Resto Bar